Нас рекомендують друзям. Надійність. Стабільність. Професіоналізм
Київстар
Life
MTC
097 478-42-55
Київстар
Life
MTC
093 460-02-52
Київстар
Life
MTC
095 831-81-01
Контактна іформація

Про наш центр експертиз та бізнесу

ТОВ „Центр експертиз та бізнесу «Капітал-Інвест»”  на ринку бізнес-послуг біля 20 -ти років.

В рейтингу ведучих консалтингових компаній і груп „Центр експертиз та бізнесу „Капітал-Інвест” займає ведуче місце. Володіє бездоганною діловою репутацією, має значний корпоративний ресурс, привабливий імідж, високий коефіцієнт ділової активності, перспективні точки росту, використовує передові інформаційні технології, характеризується на ринку бізнес-послуг як фінансово-стабільна компанія.

Звертайтесь - Ваші проблеми стануть нашим раціональним вирішенням.

Наша мета-покращити фінансовий стан та імідж клієнта, надаючи якісні послуги "під-ключ".

Ми відкриті для всіх: - банків, страхових компаній, фізичних і юридичних осіб, державних і комунальних підприємсв, виконавчих служб, арбітражних керуючих тощо.

Чому Вам бажано звернутись саме до нас?

По-перше , ви отримаєте професійні послуги, тому що наш колектив- це творча професійна команда, що складається з підготовлених спеціалістів.

По-друге – вам не прийдеться довго чекати на результат, тому що наявність достатньої кількості спеціалістів, представництв та філіалів сприяє оперативно і вчасно виконувати замовлення  НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.             

По-третє- ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану консультацію, тому що велика увага приділяється змінам законодавства, постійному навчанню персоналу, забезпеченню і формуванню бази даних.

По четверте –ви отриаєте повний перелік послуг в одному місці "під ключ", тому що ми маємо відповідні сертифікати та ліцензії, кваліфікаційні свідоцтва, є членамим громадських організацій.

По  п’яте – ви отримаєте задоволення від роботи з нами, тому що у стосунках з клієнтами пріоритетними для нас є принципи чесності, коректності, конфіденційності та відкритості. На практиці це втілюється в життя створенням максимально комфортних умов обслуговування, організації консультацій по всіх питаннях, які пов’язані  з бізнесом  клієнта.

Ми завжди будуємо свої ділові стосунки на основі взаємовигідного партнерства, поваги і довіри. Гнучка тарифна політика компанії дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до клієнта, пропонувати оптимальні рішення щодо комплексу послуг і зручних схем роботи.

Як ми працюємо
Ознайомлення з первинними документами
Консультація, уточнення деталей
Заключення договору та передоплата
Виконання завдання з інформуванням про хід справи
Підписання акту прийому-передачи виконаних робіт
Отримайте безкоштовну консультацію фахівця
Все на світі має свою ціну — а ми її знайдемо